Nasza rodzinka

Z tej strony ekranu wita was rodzina zamieszkująca największe miasto w naszym kraju- Warszawie. Jesteśmy szczęśliwą rodziną z dwójką wspaniałych dzieciaków. Poznaliśmy się dość dawno temu, bo aż w szkole podstawowej. Żadne z nas nie sądziło, że nasze losy się połączą i będziemy razem. Życie jednak potrafi na zaskoczyć.

Oprócz naszej rodziny prowadzimy małą firmę, jednak naszą największą pasją niezmiennie od lat pozostają podróże. Teraz gdy jest nas więcej, ciężej zorganizować jakiś wyjazd. Dawniej potrafiliśmy spontanicznie w weekend spakować plecak, złapać stopa i ruszyć przez siebie jednak odkąd mamy dzieci, raczej wszystko mamy zaplanowane. Nie myślcie jednak, że zaplanowane wyjazdy łączą się z nudą i brakiem spontaniczności.

Postanowiliśmy stworzyć stronę, na której będziemy zamieszczać wpisy z naszych wyjazdów.
Chcemy Wam pokazać, że wakacje w Polsce i to z dziećmi mogą okazać się równie atrakcyjne, jak te zagraniczne wojaże. Nie koniecznie cały urlop trzeba spędzić nad Bałtykiem w jednym miejscu i pilnować swojego miejsca na plaży. W naszym kraju znajduje się wiele interesujących miejsc, które przypadną do gustu również najmłodszym turystom. Chętnie wyjeżdżamy z Warszawy, by zobaczyć inne ciekawe miasta i ich skarby. Dobrze jest też czasem poprzebywać na świeżym powietrzy wśród natury. Zaglądajcie tutaj często. Być może zainspirujecie się którymś z naszych wpisów i wraz z całą swoją rodziną odwiedzicie opisywane przez nas miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>