Witajcie

Miło nam po raz pierwszy oficjalnie powitać wszystkich na naszej stronie. Już niebawem nasze pierwsze publikacje i wspomnienia. Przy prezentacji zapomnieliśmy wspomnieć o tym, że na stronie pojawią się także wpisy z naszych podróży jeszcze we dwoje.

Wiosna w tym roku nas nie rozpieszcza i wydaje się, że najbliższy weekend majowy może powitać nas deszczem. Nie ma jednak się czym przejmować. Wiadomo, że najprzyjemniej czas w takim okresie spędza się na zewnątrz. Jednak jeśli aura nie sprzyja, można np. poznać swoje miasto od zabytkowej czy muzealnej strony. Na siedzenie w domu przed telewizorem nie ma czasu. Wystarczy dobrze poszukać, by odpowiednio uatrakcyjnić swój wolny czas. Jeśli macie jakieś pomysły na spędzanie wolnego czasu w deszczowe dni, koniecznie dajcie znać w komentarzach na dole. Pozdrawiamy wszystkich naszych czytelników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>